zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

JAK UŻYWAĆ WOSKU?

Zaopatrz się w:

1.    Wosk o ulubionym zapachu

2.    Kominek zapachowy

3.    Tealight (podgrzewacz) bezzapachowy

Wosk zapachowy jest produktem przeznaczonym do użytkowania w specjalnie do tego dedykowanych kominkach. Umieszczamy go w miseczce kominka, pod spodem zapalając bezzapachowy podgrzewacz. Pod wpływem ciepła wosk ulega stopniowemu rozpuszczeniu, a zawarte w nim olejki eteryczne zaczynają parować i uwalniać się stopniowo. Zapach wraz z upływem czasu wydobywa kolejne nuty umożliwiając cieszenie się wieloma wymiarami aromatu.

Nasze woski przygotowane zostały w gramaturze wystarczającej na ok. 4 godziny podgrzewania, czyli dokładnie tyle, ile wynosi średni czas palenia standardowego tealighta. Po tym czasie zalecamy wymianę produktu na nowy. Pamiętaj, że wosk nigdy nie odparuje w 100%. Ulotni się jedynie jego zapach, a pozostałości z miseczki kominka możesz usunąć w prosty sposób. Najbardziej popularną metodą jest włożenie ostudzonego wosku wraz z kominkiem do zamrażarki na ok. 15 minut – tyle czasu powinno wystarczyć, aby wosk skurczył swą objętość i lekko podważony wyskoczył z miseczki. Można również zastygający wosk (pamiętaj, aby uważać i się nie poparzyć!) usunąć delikatnie ręcznikiem papierowym.  

Używając kominka, pamiętaj, aby stawiać go z dala od przedmiotów łatwopalnych oraz poza zasięgiem małych dzieci i zwierząt domowych.

W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu. 

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj śię lub Odzyskaj hasło